RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RBD

*~ToDo SoBrE gRuPo RbD~*
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sta mislite o seriji i ko vam je najbolji

Ići dole 
+13
milena
Nina_Herrera
*Demi y Joe*
muki16
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
Dulce Alexandra
*E*M*M*A* '95*
!!!C00L C@T!!!
Jelena von Uckermann
*Mimi*
*~JoVaNa~*
Jockail
rbd king
17 posters
AutorPoruka
rbd king

rbd king


Broj poruka : 41
Datum upisa : 29.06.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimePon Jun 30, 2008 5:12 pm

pisite sve sto znate o seriji sve sto mislite ,ko vam je najbolji........sta god vam padne na pamet.........
Nazad na vrh Ići dole
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 12:10 am

Mnogo volim seriju i obozavam ROBERTU!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~JoVaNa~*
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
*~JoVaNa~*


Ženski
Broj poruka : 1517
Godina : 30
Location : En el mundo de RBD!
Job/hobbies : ples/muzika
Humor : hahahahahahahaha
Datum upisa : 13.05.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 11:37 am

Obozavam seriju,a posebno Miu i Robertu!!!Najbolje su!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.love-beach.super-forum.net
*Mimi*
Admin
Admin
*Mimi*


Ženski
Broj poruka : 883
Godina : 29
Location : In BARKEN LAND!
Datum upisa : 29.11.2007

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 1:16 pm

*~JoVaNa~* ::
Obozavam seriju,a posebno Miu i Robertu!!!Najbolje su!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd123.serbianforum.info
Jelena von Uckermann
Admin
Admin
Jelena von Uckermann


Ženski
Broj poruka : 1337
Godina : 29
Location : siempre con RBD !!
Job/hobbies : spanski,net & rbd
Humor : xaxaxaxa......xexex........xixiixixi
Datum upisa : 06.12.2007

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 3:54 pm

*~JoVaNa~* ::
Obozavam seriju,a posebno Miu i Robertu!!!Najbolje su!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/
Jockail
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Jockail


Ženski
Broj poruka : 1216
Godina : 32
Location : Con RBD a todos lados!
Datum upisa : 05.04.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Jul 01, 2008 4:59 pm

D ai Mia mi je bas bas bas extra u drugoj i trecoj sezoni!!!! U prvoj me je nervirala!
Nazad na vrh Ići dole
!!!C00L C@T!!!
Grand fan de RBD
Grand fan de RBD
!!!C00L C@T!!!


Ženski
Broj poruka : 872
Godina : 28
Location : !!!!~~~pUnK r0cK pRiNcE$$ ~~~!!!
Datum upisa : 28.06.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeNed Jul 06, 2008 9:19 pm

Jockail ::
D ai Mia mi je bas bas bas extra u drugoj i trecoj sezoni!!!! U prvoj me je nervirala!
slazem se... sada je mnogo bolja osoba,,, i mnogo je sazrela.. mislim psihicki.. ali opet je robeta zakon.. mada nije ni ona bash uwek u prawu.....
Nazad na vrh Ići dole
*E*M*M*A* '95*
Empezar desde cero
Empezar desde cero
*E*M*M*A* '95*


Broj poruka : 53
Godina : 29
Location : tuda i swuda
Datum upisa : 08.07.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeSre Jul 23, 2008 4:02 pm

serija je super..........a obozawam MAITE.....a od muskih PONCHA.....pozzzzzzz
Nazad na vrh Ići dole
Dulce Alexandra
Empezar desde cero
Empezar desde cero
Dulce Alexandra


Broj poruka : 96
Datum upisa : 11.07.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimePet Jul 25, 2008 4:04 pm

Sooper serija...Roberta je naravno ZAKON! ! ! !! ! !
Nazad na vrh Ići dole
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!
MODERATOR
MODERATOR
!~!RBD!~!PRINCE$$!~!


Ženski
Broj poruka : 1654
Location : ***~~MEXICO~~***
Job/hobbies : Slusanje muzike(rbd)
Humor : hehehehehe.......hihihihi
Datum upisa : 10.07.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeSub Jul 26, 2008 4:47 pm

Serija super najbolja ROBERTA!!!Ali i mija je extra!!!!!!!!! Very Happy sreca happy
Nazad na vrh Ići dole
http://orbd.4umer.net
muki16




Broj poruka : 1
Datum upisa : 02.03.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Avg 05, 2008 3:21 pm

Najobolja je Roberte,naravno!!!!! happy
Nazad na vrh Ići dole
*Demi y Joe*
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
*Demi y Joe*


Ženski
Broj poruka : 174
Godina : 28
Location : in Camp Rock!
Datum upisa : 15.05.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 10:22 pm

Ovako:
od devojaka najvise volim Robertu zbog karaktera a Miju zbog look-a a iskljucujuci njih dve i Lupe,
onda Vico
a od momaka Migela jer je totally cute! i Djovanija jer je najveci (po meni) lik u seriji (i u grupi)!!!!!!!
A opet iskljucujuci Migela,Djega i Djovanija onda Roca jer je....ma otkud znam jednostavno je....ma za zaboravite!
A Sol mrzim!!!!!!Kao i onog debila Havijera (uh.MRZIM IH!!!!!)kako su sebicni i pokvareni to je ne moguce!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.xx-iwana95-xx.piczo.com
*Demi y Joe*
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
*Demi y Joe*


Ženski
Broj poruka : 174
Godina : 28
Location : in Camp Rock!
Datum upisa : 15.05.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Sep 09, 2008 10:22 pm

!!!C00L C@T!!! ::
Jockail ::
D ai Mia mi je bas bas bas extra u drugoj i trecoj sezoni!!!! U prvoj me je nervirala!
slazem se... sada je mnogo bolja osoba,,, i mnogo je sazrela.. mislim psihicki.. ali opet je robeta zakon.. mada nije ni ona bash uwek u prawu.....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.xx-iwana95-xx.piczo.com
Nina_Herrera
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
Nina_Herrera


Ženski
Broj poruka : 153
Godina : 30
Location : Sa Ponchom na pustom ostrvu....
Job/hobbies : moda,muzika,filmovi,knjige,ples,pevanje
Humor : xaxaxax
Datum upisa : 29.09.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 7:25 pm

serija je extra!prva serija koja mi nije dosadila nakon dve epizode,a najvise mi se svidjaju likovi miee i miguela,mada volim i robertu i diega,a djovani sa njegovim provalama je nepravizidjen!
rebElde
rbd bg ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ponchorbd.niceboard.biz
milena
Y no puedo olvidarte
Y no puedo olvidarte
milena


Ženski
Broj poruka : 104
Godina : 28
Job/hobbies : listen music
Datum upisa : 19.10.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimePet Okt 24, 2008 3:09 am

KAKVO JE TO PITANJE? MA ZNA SE ROBERTA JE ZAKON.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
B*A*R*K*E*N
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
Eres grand fan de RBD i eres inalcanzable..
B*A*R*K*E*N


Ženski
Broj poruka : 2194
Godina : 28
Location : ♥♥♥ sa barken♥♥♥
Datum upisa : 28.10.2008

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimePon Nov 24, 2008 4:24 pm

serija je WRh ali MIA je zakon
Nazad na vrh Ići dole
http://anahi-parasiempre.activebb.net/forum.htm
~Elena~RBD~Roberta~
Empezar desde cero
Empezar desde cero
~Elena~RBD~Roberta~


Ženski
Broj poruka : 94
Godina : 28
Location : Malo vamo... Malo tamo... Jednom recju Svuda!!!!
Job/hobbies : Pa Svasta!!! Al' Muzika najvise!!!
Humor : Blesavo Zabavan!!!
Datum upisa : 15.04.2009

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeSre Apr 22, 2009 11:06 pm

milena ::
KAKVO JE TO PITANJE? MA ZNA SE ROBERTA JE ZAKON.... cheers

Od zxenskih najwishe wolim Robertu, a osim Lupe,Mie i Roberte najwishe wolim Viko i Hose!!
A od mushkih najwishe wolim Dijega, a osim Dijega,Migela i Djowanija najwishe wolim Santosa!!!!
A Hawijer je bash sladak!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com
rbdgirl




Ženski
Broj poruka : 11
Godina : 29
Location : HRVATSKA
Job/hobbies : SAD IDEM U SREDNJU SKOLU...VOLIM SLUSATI GLAZBU,ICI VANI S DRUSTVOM,GLEDATI FILMOVE I SERIJE,CITATI KNJIGE
Datum upisa : 13.07.2009

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimePon Jul 13, 2009 4:11 pm

ja sam iz hrvatske...u nas se na tv tek po prvi put prikazuje 1. sezona...ali znam spanjolski jezik pa moja prijateljica i ja skidamo sve unaprid...najbolji kroz sve sezone su definitivno ROBERTA i DIEGO...oboje su zakon likovi i najbolji su par na svijetu...od muskih mi je najsmjesniji GIOVANNI i onaj PINKY sta stalno slikaje zenske s JACKOM i govori ˝SEGURO˝˝...TOMAS mi je cili nekako drag...bas je pravi prijatelj i sladak je...uvik ga neko zezne...MIA mi je bolja kroz drugu i trecu sezonu nego prvu...malo mi ide na zivce kod nje sto prakticki svaku epizodu place...i ona i MIGUEL...on mi je cili zbunjen u 1. sezoni a dalje mi je supp...obozavam SANTOSA...on i LUPE su presavrseni zajedno...on mi je preeezgodan i ko osoba je supp...JAVIER-debil bez puno razmisljanja...TEO mi je bas drag i koliko se puno prominia otkad se osisa i maka naocale u 1.sezoni...on i JOSE su super par...ona mi je draga...slicna je ROBERTI ali opet drukcija...malo manje luda...isla mi je na zivce na kraju 3.sezone kad je sve virovala JAVIERU a ne ROBERTI...LUPE mi je u prvoj sezoni bila malo doadnija...cila predobra mila i draga...NICO mi je malo isao na zivce s onim oces poljubac svaki cas...i kako gledala sam unaprid i jos gledam znala sam da ce bit sa SANTOSOM pa su mi njih dvoje zajedno isli na zivce...samo malo...u drugoj mi sezoni postaje jedna od najzanimljivijih likova...zbog nje i SANTOSA...od zenskih mi je iza ROBERTE po karakteru najbolja VICO...ali tek nakon onih afera u 1.sezoni s JOAQIMOM i MIGUELOM i TOMASOM i tabletama...supp su mi ona i ROCCO...on mi je zakon s onom svojom kamerom...SOL je kretenusa na kvadrat...glupa i pokvarena...na zivce mi CELINA ide stalno bez obzira bila dobra ili losa...PILAR mi je glupaca najveca u 1.sezoni i pokvarenica...iako i u 2.sezoni radi slicne stvari sa SOL i RAQUEL svejedno mi je nekako draga u 2. sezoni...u 3. je najbolja...ona i TOMAS su mi presavrseni par...LOLA mi ide na zivce iako je u biti dobra...ili prekida LUPE i SANTOSA svaki put kad se idu poljubit ili hoda s DIEGOM...grozno...ipak su DIEGO i ROBERTA naaaaaaaaaaajbolji par na cilom svitu...BIANCA je supp iako je sporedni lik...svi stalno pisemo o ucenicima...a odrasli su mi istp zakon...najbolji mi je ravnatelj GANDIA...ja znam da vecina ga ne voli ali on je meni jedan od najdrazih...svakome se zeli ulizat i ima komicne face kad se nekome ulizuje i onda se okrene prema ucenicima i radi grimase...i komican je s onom tajnom sobom s kamerama...i kako pokusava bit autoritet a zapravo mu se svi smiju iza leda i rugaju i opcenito ga izlude...ALMA je kraljica...i omicni su mi njeni dijalozi s FRANCOM...mrzi BUSTAMANTEA...on je bas zlocest lik...od muskih su mi po redu najzgodniji DIEGO..SANTOS..TOMAS..MIGUEL..ROCCO..od zenskih s mi najlipse po redu...ROBERTA..LUPE..MIA..VICO..PILAR..serija je zakon i meni je bolja od rbd la familia iako je i ona zakon...drago mi je sta su i tamo sparili DULCE i CHRISTOPHERA...i ANAHI i PONCHA tj. DUL i UCKER i PONCHO i ANNIE...RBD FOREVER... cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://bell_greene@hotmail.com
**bUnToVnIcA**

**bUnToVnIcA**


Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 29
Location : Novi Sad
Job/hobbies : slusanje muzike,face,rbd ...:))
Humor : sreca,sreca uzivancijaaa <3
Datum upisa : 23.02.2010

sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitimeUto Feb 23, 2010 5:02 pm

serija je extra.a najbolja je roberta ...<3
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1459030733&amp;ref=se
Sponsored content





sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Empty
PočaljiNaslov: Re: sta mislite o seriji i ko vam je najbolji   sta mislite o seriji i ko vam je najbolji Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
sta mislite o seriji i ko vam je najbolji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» koji je najbolji lik u seriji?
» Naj likusha u seriji...
» Nesto wise o seriji
» Koji je najbolji cd RBD-a?
» NAJBOLJI FORUM O UCKERU!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD :: REBELDE :: Serija Rebelde-
Skoči na: